Serus Auto Rulate
Bucureşti

» vezi oferte

Bd. Timisoara, Nr. 60 E, Sector 6, Bucuresti

Cristian Giurgiu
Sef Departament VO
0757.255.755
E-mail: cristian.giurgiu@serus.ro

Bogdan Oancia
Consilier vanzari auto rulate
0720.344.544
E-mail: bogdan.oancia@serus.ro

Daniel Ciocanel
Consilier vanzari auto rulate
0740.333.633
E-mail: daniel.ciocanel@serus.ro

Serus Auto Rulate
Ploieşti

» vezi oferte

Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiesti

Alin Goran
consilier vanzari auto rulate
0740.433.733
E-mail: alin.goran@serus.ro

Serus Auto Rulate
Chiajna

» vezi oferte

Soseaua de Centura, Nr. 17, Chiajna, Jud. Ilfov

Stefan Predica
consilier vanzari auto rulate
0756.069.222
E-mail: stefan.predica@serus.ro

Mihai Iacob
consilier vanzari auto rulate
0740.161.677
E-mail: mihai.iacob@serus.ro